משוב ממתאמן

לקבל כזה משוב ממתאמן שלי מרגש ומעצים אותי כל פעם מחדש

הרבה עבר עליי במהלך האימון, לא הכל ניתן להעביר לכתוב, הרגשה ללא מילים, פשוט הרגשה. לכן קשה לדעת במה לגעת ומאיפה להתחיל, ננסה להתחיל מההתחלה:

‏הגעתי מאוד סקפטי למפגש הראשון ,רציתי להתנסות באימון הזה אך לא ממש האמנתי בו ,רציתי בעיקר לדבר, לשמוע את עצמי ולהסיק את המסקנות לבד, כזה אני, בחור עם מודעות עצמית גבוהה, שחשב שהוא יודע לטפל בעצמו, אבל כנראה שמה שרואים משם לא רואים מכאן.

‏הגעתי למפגשים ברצון להסיר מסכות, בדרך גיליתי כל כך הרבה דברים שניתן לשנות, לשפר ולייעל בעצמי, הבנתי כמה אני שווה ואיך להוציא מעצמי את המיטב.

‏המפגשים האלו עשו לי רנטגן לאישיות, חיזקו אצלי דברים (חוזקות) שמבחינתי היו בשוליים, העלו לי את האמונה והערכה העצמית, ללא וויתורים ועם המון רצון לשיפור, בזכות ניצחון על שדונים שלא ממש ידעתי שקיימים או שניתן להשתלט עליהם, נפטרתי מפרדיגמות, זכיתי לדבר ולרשום את החלומות הפרועים והמציאותיים שלי, הצבתי מטרות וזמנים, לא מצאתי את יעודי אך ללא ספק אני רואה את הדרך לשם, כל זאת בזכות שיטות האימון וכמובן בזכות האחת והיחידה – עליזה!

‏לא יכולתי לבחור מאמנת ושותפה לתהליך טובה יותר ,התאימה לי כמו כפפה ליד ,קראה אותי כמו ספר פתוח עם ניקוד, ידעה לגעת בנקודות החשובות ביותר, לזהות אותי בזמן קצר כאילו אנחנו ~כירים שנים, עליזה תמיד ידעה לגרום לי למצוא את התשובה, כיוונה למקומות הנכונים, אמרה את הדברים המתאימים וחיזקה בנקודןת החלשות.

‏קשה להסביר במילים כמה היא השפיעה, כמה היה נעים בחברתה, איך הצליחה לגרום לי להיפתח כמו

‏שנפתחתי, לה~גיש שאני במקום הנכון עם האדם הנכון '"

‏אסכם את זה-'ייבתרגיל שנתנה לי במהלך האימון, היה עליי לצייר שמש עם ארבעה אנשים שהכי השפיעו על;י במהלך החיים, מה לעשות היו לי רק שלושה, עכשיו כבר השמש מלאה, כנראה שמקום החסר היה פשוט שמור לה.

פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>